Telefon: 731 566 130

Úklidová společnost

Luboš Macháček

s dlouholetým působením v Brně a jeho okolí

Zpět na úvodní stránku
© 2011-2017, Luboš Macháček

Naše cíle

Zabýváme se komplexem činností v oblasti úklidu, čištění a dezinfekce ve zdravotnických zařízeních, institucích a kancelářských objektech.

Cílem dodavatelského úklidu je především zbavit klienta starostí s úklidem, zajistit mu lepší pracovní podmínky a přitom nenarušovat chod jeho firmy. Tomuto je přizpůsobena i pracovní doba našich zaměstnanců. Kvalitou naší práce se snažíme přispět k již vybudované dobré pověsti našich zákazníků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s osobním přístupem a otevřeností v jednání.

Naším stěžejním zaměřením je provádění stálých úklidových služeb. Tento pravidelný úklid se zakládá na denním úklidu s přesně definovaným harmonogramem a četností úklidu včetně dezinfekčního plánu i doplňováním hygienického a sanitárního zboží. Při návrhu optimálního řešení jednotlivých úklidových činností se řídíme požadavky a představami zákazníků.

Zákazníkům nabízíme tyto služby

Při poskytování našich služeb používáme pouze výrobky vysoké technologické a technické úrovně, které jsou ekologicky šetrné k životnímu prostředí a schválené pro používání v České republice. Zájmem je maximálně šetřit zákazníkovy finanční prostředky a proto spolupracujeme pouze se špičkovými dodavateli úklidové techniky, čistících prostředků a hygienického zboží.